Nepečený kokosový dort

How to Make Mak-Nyuss Baked Potatoes Stick Recipes From Deanda

Určitě znáte všichni tyčinlu Bounty. Víc jednoduché chutě nemůžou být. Kokos a čokoláda super fungují. Navíc je po Vánocích a já mám doma ještě pořád zásoby kokosu, čokolád a kondenzovaného mléka. Takže jsem se rozhodla udělat Bounty - tři suroviny, 15 minut přípravy a velký efekt...takže značka ideál. Já jsem se rozhodla udělat dort, ale hmota je dost variabilní a dá se udělat i jako klasické tyčinky/kuličky...
 

Co potřebuješ na dortovou formu 21cm:

 

1 plechovka kondenzovaného mléka

strouhaný kokos

1 tabulka hořké čokolady
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
na vymazání plechu kokosový olej 

na ozdobu kokosové chipsy

Jak na to:

Do misky nalijeme kondenzované mléko a přisypeme strouhaný kokos. Rukou se snažíme vytvořit kompaktní hmotu. Neměla by být moc řídká ani moc tuhá. Plech si vymažeme olejem a namačkáme kokosovou hmotu. Necháme rozehřát hořkou čokoládu a hmotu polijeme. Necháme zatuhnout v lednici a posypeme kokosovým chipsem. 

 

left align image

Komentáře

  1. Всякому новичку крайне важно постоянно заниматься на гитаре. Для этого в сети существуют тематические сайты с <a href=https://chordsntabs.com/>самыми простыми песнями на гитаре</a>. Стоит вбить в поиск Яндекса поисковый запрос типа <a href=https://chordsntabs.com/songs/bi-2/moy-rok-n-roll/>аккорды Мой рок-н-ролл для гитары</a> — непременно найдётся то, что поможет вам обучиться игре на гитаре.

    Бери и повторяй, заработок от 50 000 рублей. https://vk.com/zarabotok_v_internete_dlya_mam - заработок через интернет

    @Veber průměr formy je 21cm. Raději jsem ho doplnila do receptu. Děkuji a přeji hezký den

    Я знаю где-то во вселенной https://dzen.ru/video/watch/63d0a2ee00b242106a364177?t=7

Nechat komentář